Languages

As Spor Malzemeleri

Namık Kemal Mh. Orkide Cd. No:16 Esenyurt/İST

+90 212 423 79 83

As Spor Malzemeleri San. Tic. Ltd. Şti.

Şirketimiz, kendi markamız ve distribütörü olduğumuz markalarla birlikte sporun her dalına hizmet vermektedir.

O yıllarda daha yeni yeni oluşan spor piyasasına tekstil imalatçısı olarak başlayan kurucumuz, günler ve yıllar geçtikçe spor tekstilinde ürün çeşitliliğini arttırarak firmamızı büyütmeye ve Türkiye’nin Milli markası olma yolunda temellerimizi sağlamlaştırmaya başladık.
Gelişmeye başlayan spor sektörü içerisinde Türkiye spor ve spor giyim piyasasına giriş yapan yabancı ve yerli markaların tekstil üretimlerini yaptık. (Diadora – Kinetix – Pony – Kappa – Puma - UHLSPORT)
Spor tekstili başta olmak kaydı ile tüm spor branşlarında dünyanın ünlü spor markalarının Türkiye toptan satıcılığını üstlendik.
Dünya futbolunda ve özellikle kaleci eldiveni sektöründe dünya liderliğine sahip UHLSPORT markası ile takım sporlarına giriş yaparak, yıllar içerisinde ülkemizde birçok profesyonel takım ve kalecilerin tedarikçisi olmaya başladık ve hedeflerimizi başarmaya devam ediyoruz.
Şirket bünyemizde bulunan TRYON markası ile tekstil imalatından sonra sporun birçok branşında da, spor aksesuarları ithal etmeye ve kendimizi adım adım geliştirmeye başladık. Başlıca ithal ettiğimiz spor aksesuarlarını şöyle sıralayabiliriz. Futbol-Basketbol-Voleybol-Hentbol topları, Badminton raket-top ve yardımcı aksesuarları, Tenis raket- top ve yardımcı aksesuarları, Masa Tenisi raket-top-ağ demir ve masaları, Yüzücü gözlüğü-bone-palet-yüzme tahtası, Kaleci Eldivenleri, Kondisyon malzeme ve aksesuarları, Kale Ağları, pilates top-bant ve minderleri, antrenman malzemeleri, Atletizm malzemeleri, Cimlastik malzemeleri, spor ekipmanları ve daha bir çok ürün grubunu sayabiliriz.
Adidas markası ile perakende sektörüne 2 ayrı mağaza ile giriş yaptık. Geçen kısa süre içerinde mağaza sayımızı 5’e çıkarttık. ( Historia AVM - Kale AVM – Kadir Has AVM – Airport AVM – Pendik Cadde Mağazası)
Hentbol branşında dünyanın bir numaralı markası olan KEMPA’ yı şirketimiz bünyesine katarak salon sporlarında büyük güç kazandık.
Adidas markası ile perakende sektöründe mağaza sayımızı 5’den 9’a çıkarttık (Maltepe Park AVM Yetişkin ve Kids - Historia AVM Kids – Atlas Park AVM mağazaları)
Lokomotif markalarımızda UHLSPORT‘un Ayakkabı ve Aksesuarda Dünya Lisansörlüğünü ve Dünyada TEK SATICILIK hakkını aldık.
Anadolu yakasının gözde alışveriş merkezi olan Hilltown AVM de açtığımız Adidas mağazamız ile fiziki mağaza sayımızı 10’ a çıkarttık.
2017-2018 sezonundan başlayarak 2020 yılına kadar Hentbol Milli Takımlarımızın resmi tedarikçisi ve Hentbol ligi hakem kıyafetleri resmi tedarikçisi Kempa oldu.
2017-2019 ile 2019-2021 yılları için TFF amatör kulüplerin hakem kıyafetinin resmi tedarikçisi UHLSPORT, olmuştur.
Gençlik ve spor bakanlığı bünyesindeki SEM (Sporcu Eğitim Merkezi ) spor kıyafetleri resmi tedarikçiliğini üstlendik.
İstanbul Büyük Bld. İstanbul Spor A.Ş , Bağcılar, Beylikdüzü, Esenyurt, Pendik Belediyeleri'nin, yaz okulları, spor hocaları ve özel proje tedarikçiliği yapmaktayız.
Profesyonel Futbol, Hentbol, Voleybol, Basketbol kulüplerinin resmi tedarikçiliği.

Sonuç olarak, 1966 yılında ilk adımlarımızı attığımız sektörümüzde bugün 180 çalışanımız, 6500 m2 kapalı, 1500 m2 açık alan olmak üzere toplamda 8000 m2 üretim tesisimiz, showroomlarımız, spor sektörünün merkezi kabul edilen Sirkeci de yer alan toptan satış mağazamız, Türkiye genelinde yaklaşık 300 bayimiz, İstanbul’da 10 perakende mağazamız, Türkiye’ye hizmet eden e-ticaret sanal mağazamız ile AS SPOR ailesi günden güne büyüyerek sektöre, TRYON markası ile bireysel ve takım sporları alanında Türkiye’nin ilk ve tek milli markası olma yolunda hızla ilerleyerek, ülkemize hizmet etmektedir.

As Spor Tanıtım Filmi